Deposizione dalla croce v Holešově

22. 3. 2016 | 19:30
Repríza díla v autorově rodišti – přihlaste se na zájezd z Valašska a z Vysočiny

Vážení přátelé,
vzhledem k tomu, že šestý abonentní koncert cyklu Bacha na Mozarta! 21. 3. 2016 je již beznadějně vyprodán, připravili jsme pro Vám mimořádnou nabídku – navštívit reprízu stejného programu o den později na zámku v Holešově a to se třemi mimořádnými bonusy:
· Vypravujeme autobus z Třebíče a z Kelče tam i zpět zdarma (dobrovolný příspěvek je však vítán : – )
· Zvýhodněná cena vstupenky (180,-/150,-/100,- Kč)
· V ceně je i prohlídka nově zrestaurovaného barokního zámku v Holešově

Koncert se uskuteční
22. března 2016 v 19:30 na zámku v Holešově.
Jedná se o znovuobjevené pašijové oratorium Snímání z kříže pro sóla, sbor a orchestr F. X. Richtera z roku 1748. Dílo zazní ve stylové interpretaci na dobové nástroje a v italském originále a vystoupí špičkoví domácí i zahraniční sólisté, zejména si dovolujeme upozornit na velmi netradiční obsazení pro mužský soprán a alt v podání německé vycházející hvězdy staré hudby Phillippa Mathmanna a renomovaného polského kontratenoristy Piotra Olecha. Vystoupí také německý tenorista Marcus Ullmann a skvělá česká sopranistka, sólistka Národního divadla v Praze Kateřina Kněžíková.
F. X. Richter: Deposizione dalla croce
ÚČINKUJÍ:
Czech Ensemble Baroque
Dirigent: Roman Válek
Koncertní mistr: Elen Machová
Sbormistr: Tereza Válková
Soli: Kateřina Kněžíková, Piotr Olech, Philipp Mathmann, Marcus Ullmann, Lenka Cafourková Ďuricová aj.

Podrobnosti o projektu můžete nejít zde.

Odjezd autobusu z Třebíče je v 16:30 od Úřadu práce (Komenského nám. – proti autobusovému nádraží). V případě zájmu si prosím rezervujte místo v autobuse a vstupenku na emailu office@ebcz.eu nebo na čísle 605 277 817 – Jana Heřmanová, (koordinace zájezdu).
Odjezd autobusu: Kelč 16:15 hod od kostela | Loučka 16:30 hod od kostela | Kunovice 16:45 hod od Obecního úřadu. Podrobnější informace na Obecním úřadě v Loučce nebo u p. Skýpalové 608 776 386.

Pozor! Lístky jsou ve velmi omezeném množství – doporučujeme rychlou rezervaci, nejpozději do 18. 3. 2016