KONCERTY v době COVIDové

Vážení a milí přátelé,
také nás se dotklo nařízení vlády týkajícího se rizika šíření koronaviru a byli jsme byli nuceni zrušit nebo přesunout některé koncerty. Všechny abonentní koncerty 9. sezóny cyklu Bacha na Mozarta! jsou ke shlédnutí na YouTube kanálu Czech Ensemble Baroque.


Vrácení peněz za vstupenky

Peníze za vstupenky budeme vracet ode dne následujícím poté, kdy se měl uskutečnit zrušený koncert. Peníze vracíme pouze těm, kdo si koupili jednotlivé vstupenky. Ty, kdo mají abonmá prosíme, aby vyčkali do zrušení zákazu konání akcí, abychom jim mohli případně vrátit peníze za více zrušených koncertů najednou.


PRO VRÁCENÍ VSTUPNÉHO ZA JEDNOTLIVÝ KONCERT SMS ticket

Prosíme, napište email na adresu: info-zrusene-akce@smsticket.cz
Do textu emailu napište tyto informace: datum akce, název, číslo vaší vstupenky. Žádosti budeme řešit postupně, vzhledem k mimořádné situaci to může trvat o něco déle.

PRO VRÁCENÍ VSTUPNÉHO MIMO SMSticket a ABONENTKY (i ty, zakoupené přes SMS ticket) – napište prosím na produkce.t@ebcz.eu mail s informací KDE jste vstupenku zakoupili, TYP a cenu vstupenky a u jednotlivých koncertů DATUM a NÁZEV koncertu, za který chcete vstupné vrátit. Vaši žádost budeme řešit individuálně. Děkujeme.


Podpořte nás

CEB se kvůli stavu nouze a rušení koncertů podobně jako další instituce ocitá v nelehké situaci. Velmi proto uvítáme Vaši případnou podporu.

Pokud se rozhodnete nám pomoct, můžete si vybrat ze tří možností:

1) Vzdát se nároku na vrácení peněz za zakoupené jednotlivé vstupenky (či poměrnou částku z abonmá).

2) Spojit se s námi a nezávisle na žádosti o vrácení vstupného věnovat CEB libovolnou částku.

3) Zvážit možnost dlouhodobější podpory CEB darem přes portál Darujme.cz

Děkujeme, že jste s námi.


Pro více informací nás prosím kontaktujte na e-mailu office@ebcz.eu