Program sezóny 2020 ve Zlínském kraji

  1. KLINGENDE GEOGRAPHIE
    26. 2. | 19:00 | hotel Baltaci Atrium, Zlín
    PROGRAM G. P. Telemann: Klingende geographie, orchestrální suita in B
    ÚČINKUJÍ Czech Ensemble Baroque Orchestra
  2. TROJÍ STABAT MATER – PŘESUNUTO(na 29. 6. )
    31. 3. | 19:00 | Evangelický kostel, Valašské Meziříčí
    PROGRAM G. F. Sances, D. Scarlatti, I. Tůma: Stabat Mater
    SOLO V. Pelka – kontratenor
  3. GESUALDO: TEMNÉ HODINKY – ZRUŠENO
    4. 4. | 19:00 | Klášterní kaple, Napajedla
    PROGRAM C. Gesualdo da Venosa: Responsoria pro Feria V in Coena Domini
  4. SBOROVÝ KONCERT – STREAM
    14. 5. | 19:30 
    PROGRAM H. Schütz, H. Purcell, G. F. Händel, J. Haydn, F. Schubert, F. Mendelsohn, L. Cherubini – moteta
    SOLO M. Böhmová – soprán, J. Hrubý -klavír
  5. SBOROVÝ KONCERT – PŘESUNUTO (na 2. 9.)
    15. 5. | 19:00 |
    PROGRAM H. Schütz, H. Purcell, G. F. Händel, J. Haydn, F. Schubert, F. Mendelsohn, L. Cherubini – moteta
    SOLO M. Böhmová – soprán, B. M. Willi – hammerklavier
  6. BACHOVY KANTÁTY – PŘESUNUTO (na 25. 9.)
    15. 6. | 19:00 |Velehrad, bazilika Nanebevzetí Panny Marie
    PROGRAM J. S. Bach: Kantáta BWV 140 a BWV 214
    SOLI R. Kružíková, P. Radostová, J. Kubín, J. M. Procházka a další
  7. TROJÍ STABAT MATER (náhradní termín z 31. 3.)
    31. 3. | 19:00 | Evangelický kostel, Valašské Meziříčí
    PROGRAM G. F. Sances, D. Scarlatti, I. Tůma: Stabat Mater
    SOLO V. Pelka – kontratenor
  8. SEN – OPERNÍ PANTOMIMA
    11. 9. | 19:00 | Zámek Holešov
    PROGRAM M. Haydn: Der Traum
    SOLI K. T. Lichtenecker, J. M. Procházka, M. Böhmová, Mime Prague
    VYPRAVĚČ A. Goldflam, REŽIE R. Vizváry
  9. HÄNDEL: DIXIT DOMINUS
    20. 10. | 19:00 | Kostel Všech svatých, Rožnov pod Radhoštěm
    PROGRAM H. Purcell: Anthems, G. F. Händel: Dixit Dominus HWV232
    SOLI R. Kružíková, P. Radostová, L. Karafiátová
  10. FUX: KAISERREQUIEM
    17. 11. | 19:00 |Evangelický kostel, Valašské Meziříčí
    PROGRAM J. J. Fux: Rekviem K.55, „Kaiserrequiem“, moteta
  11. ŠPANĚLSKÉ ENSALADAS – ZRUŠENO
    29. 11. | 19:00 |
    PROGRAM Mateo Flecha: Ensaladas (La Bomba, El Fuego, La Guerra, aj.)
    SOLI M. Koudelková – flétny, J. Krejča – theorba, E. Machain – perkuse
  12. HARMONIA PASTORALIS
    16. 12. | 19:00 |
    PROGRAM Georgius Zrunek: Vánoční mše F dur
  13. HARMONIA PASTORALIS
    18. 12. | 19:00 |Zlín
    PROGRAM Georgius Zrunek: Vánoční mše F dur